Fenomén pan Smrt

5. října 2012 v 19:00 | Vševěd |  Z Awoldu
Zrůda. Monstrum. Necita. Vrah. Našli bychom další charakteristická slova, která by vytvořila dlouhých seznam o fenoménu starším než poslední desetiletí. Jeho jméno straší tisíce dětí ve světě potomků Smrti, ale i statisíce dospělých Smrtí, které jsou zvyklé brát lidem životy. Jeho talent zabíjet se vyvinul až v nadměrné velikosti a v pouhých dvaceti dvou letech zavraždil první obět svého druhu, zavraždil Smrt samotnou.
Irvin Vern Yvian, muž s velkou fantazií, muž s nechutnou touhou zabíjet.
Tento článek Vás nemá vyděsit. Má Vás seznámit s někým, kdo se rodí jednou za historii celé existence a na koho byste si měli dávat pozor i v té nejméně nevinné situaci.


Dětství
Irvin se narodil do chudšího rodu Yvianů, který přebýval v Awoldu od samotného počátku vytvoření šesti měst potomků Smrti. Kde se rod pohyboval před tím, než byla přesně určená místa pro život Smrti, není dodnes zcela jasné. Dávná literatura vypráví o ruské Sibiři, což by sedělo na velice bledou pleť všech pokrevních potomků samotného Aboubacara Yviana (syn zakladatele rodu). Na druhou stranu jsou ale známé i informace, kdy má rod Yvianů pocházet z jižní Ameriky či střední Evropy nebo samotné Skandinávie. Samotný původ své rodiny neznají ani její členové, jedna věc je ale jistá. Rod Yvianů je nejstarší rod v Awoldu. Starý dům, který už několik let chátrá na severní straně Awoldského náměstí byl domovem celosvětově známého vraha.

Studium na Adorianu
I přesto, že se Irvin narodil v chudé rodině a měl ještě dva starší sourozence, díky své inteligenci se dokázal dostat na univerzitu Adorian, kde také získal stipendium, tudíž nemusel platit žádné náklady. Patřil bezpochyby mezi nejlepší studenty samotné univerzity, exceloval ve všech předmět a to také v praktických částech, kde se mu málokdo dokázal vyrovnat. Irvin se stával živoucí legendou a všichni mu přisuzovali velkou budoucnost, dokonce se povídalo, že by se jednoho dne mohl dostat do rady.

Vše se zdálo až moc dokonalé, pohádkové a nečekaně snadné, i Irvina ale potkal osud, který mu byl dlouhá léta před jeho narozením předepsán. Když se Irivn začal zajímat o kořeny své rodiny, narazil na podivného muže, který měl být pradědečkem jeho deděčka. V tu dobu se introvertní Irvin neuvěřitelně změnil. Začal být doslova posedlý historií své rodiny a přesným rodokmenem všech generací. Zkoumal, zjišťoval, sepisoval.. Náhle se shlédl v neuvěřitelně talentovaném muži, jehož jméno mu bylo také velmi podobné, Yrin Yvian. Muž, který vyvraždil skoro polovinu své rodiny a poté založil lehce oddělený rod, Yrianů. Nejstarší rod v Awoldu se tudíž rozdělil na dva menší rody, které ale stále omotávala pavučina tajemství. Nikdo nevěděl důvod, za jakým se Yrin od své rodiny odtrhl. Ten byl vysvětlen až o několik let později, kdy se našlo několik jím sepsaných spisů..

Sedm tlustých knih vypráví o všem, co ovlivnilo Yrinův život a proč se rozhodl k tak radikálnímu kroku a několika vraždám. Jím napsané písmo tvrdí, že rod Yvianů je nečistý a zahanbený skutky jeho předků, proto se od rodiny distancoval a skoro ji celou vyvraždil. Právě tyto knihy daly Irvinovi něco, co zatemnilo jeho mysl a začal střádat dokonalý plán na čistku svého rodu. O pět let později poprvé zavraždil. Oběťmi byly jeho rodiče.

Oběťi
Irvin měl v plánu pročistit svou rodinu a zabít každého, kdo se v jeho očích nějak zahanbil a zesměšnil tak tradicí protřelý rod. Jeho první obětí se stala jeho matka a hned vzápětí jeho otec, zavraždil dokonce i svou starší sestru, její dvojče - bratra ale zabít nedokázal. Tallien Irvinovi dokázal v poslední chvíli utéct a do dnešního dne se někde ukrývá, pokud už tedy nezemřel. Irvin původně neměl v plánu zdlouhavě vraždit, ale tato činnost ho tak posedla, že jakmile vyvraždil většinu členů rodiny, přesunul se na širokou veřejnost a rozhodl se očišťovat i potomky Smrti. Stal se z něho zabiják posedlý krví a obyčejným strachem.

Kdo si myslí, že v jeho vraždění nefunguje žádná strategie a logika, je zcela na omylu. Irvin vraždí podle provinýlých hříchů, které má seřazené dle stupňů provinění. Jeho inteligenci doprovází i pár obdivuhodných schopností, tudíž je schopný vycítit, když se někdo něčím provinil. Také se řídí prvními písmeny křestních jmen jeho vyhlednutých a potencionálních obětí. Vraždí totiž postupně, dle abecedy a to pořád dokola. Nečastějšími obětmi se stávají ženy a dívky, není ale výjimečné, když se uchýlí i k vraždě muže.

Momentálně
Irvin už bude na svobodě pět měsíců a stále se mu daří unikat všem detektivům a armádě. Nikdo nemá tušení, kde se právě nachází a co dělá. Třeba právě plánuje další vraždu..

Poslední Irvinova obeť, než byl Irvin před lety chycen a zavřen do vězení, se jmenovala Bellatrix Malloren.
Takže nikoho asi nepřekvapilo, když se jeho první oběť po úniku z proslulého vězení jmenovala Chris Brown. Další oběti se řídili stejně nastaveným systémem a tudíž se ptáme, kdo bude další? Na řadě je písmeno T..

Od úniku z vězení už Irivn zavraždil sedmnáct dívek. Před týdnem byl spatřen v Everasu, odkud tkaé pocházela jeho poslední oběť. Kde se právě teď nachází, není jasné. V každém případě bychom všichni měli být na pozoru.

Redaktor článku,

Vševěd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2012 Tým Adorian|Layout by Adorian| Picture by *FerdinandLadera|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.