Halloween

7. října 2012 v 15:52 | Nyx Adorianská |  Drby
Předvečer všech svatých se konal ve skryté místnosti, kam postupně proudil dav našich studentů. A nikoho vlastně ani nenapadlo jak onu místnost, která se s úspěchem schovávala všem prvákům až do včerejšího večera, odhalili. Což asi zůstane ještě dlouhou dobu nezodpovězenou otázkou...


Zajímavější byl ale celý průběh večera, který se nesl ve znamení bujaré zábavy za kterou zřejmě mohla i dávka červeného vína. Profesorský sbor v čele s ředitelem se nejspíše smiloval nad studenty a rozhodl se jim alespoň trochu vyjít vstříc ohledně alkoholu. Nicméně si stejně omladina musela dávatveliký pozor aby to s alkoholem nepřehnala. Konec konců i když se to nemusí na první pohled zdát, všichni jsou pod dohledem aby se nic nestalo. Musíme mít stále na paměti že ti starší, mnohdy mrzutí dospělci jejichž příkazy nás občas škrtí a nedovolí nám roztáhnout pomyslná křídla, mají za nás velkou zodpovědnost.

Nesmíme zapomenout ani na důmyslnou výzdobu, která mnohé slabší povahy dohnala ke strachu a roztřesení. Ti co jsou naopak o něco silnější povahy, vyloudila na rtech ohromující úsměv nebo fascinovaný pohled. Obří těla pavouků a jejich spletité nožky se rozlézaly po stěnách a někteří menší se zase pohupovaly na svých lepkavých pavunčinkách. Hlavní symbol Halloweenu v podobě oranžových dýní se jako nezapomentulené doplňky nacházely i uprostřed podlahy. Proto bychom prostřednictvým tohoto článku rádi poděkovali všem, kteří měli krásnou výzdobu na starost a dali si tu práci se zařízením celé slavnosti, aby si studenti měli kde užít.

Co by to však bylo za pořádnou slavnost kdyby se na ní neukázaly také rozmanité masky všech studentů? Jsme velice potěšeni že se všichni objevili ve svých maskách a nikdo nedělal žádné problémy s převlekem. Celá místnost tak mohla být ponořená do tajemné atmosféry aniž by studenti tušili s kým vlastně mají tu čest. Bylo skutečně pozorohodné sledovat některé osoby jak se snaží na sebe upozornit, a získat si tak pozornost. Jak mnozí dávali hlasitě najevo své typy kdo se pod kterou maskou skrývá a neskrývá.
Ale hlavně všichni pochopili co bylo účelem této akce. Ano. Studenti měli využít svých schopností a sami poznat své spolužáky se kterými už strávili dost času, a tak to pro některé nemuselo být ani tak těžké. Protože každý z nás má svoje charakteristické prvky ať už v chování nebo postoji, stejně jako rukopis.

Za zmínku tak ještě určitě stojí jaké postavy nás poctily svou přítomností. A že mnohé jsme skutečně nečekali. Někteří to totiž pojmuli opravdu se smyslem pro humor. Mezi největší překvapení tak určitě patřila Postřelená žížala, Admiral General Haffaz Aladeen a Gandalf Šedý. Ale to ani zdaleka nebyli všichni kteří se za celý večer ukázali. Dokonce nás překvapila i filmová hvězda coby Střihoruký Edward ze stejnojmenného filmu, který se až moc měl k Znetvořené dívce, které celý večer s vyšinutým výrazem vyznával svou lásku.

(Musíme však ještě podotknout že se opravdu jednalo o masku Edwarda, jelikož se mezi studenty našel jeden nejmenovanný, který si myslel že je to ve skutečnosti Michael Jackson s další nepovedenou plastikou, a tak nebohého Edwarda otravoval o autogram.)

Vraťme se však ještě krátce k členům zvířecí říši ze které nás navštívila nejen žížala ale dokonce i Pan Panda který na sebe strhnul pozornost když se pokoušel rozhodit Harlequina svou hvězdou bez rukou.
Další masky už se ani moc nepředvedli snad jenom chtivý Hrabě Drácula který své touhy neudržel na uzdě a nebohou Čarodějnici shodil pod sebe na stůl, přísedícím rovnou pod nos jakoby jim ukazoval jak se správně starat o křehké ženy.

Nejpodivnější kreaturou se však stala Bílá maska se zobákem která unesla nebohou krásku Juliette. Její totožnost máte za úkol odhalit sami.
A kam že se vlastně společně dvojice vytratila? Ano. Hádáte správně. Taneční sál se už po druhé stal místem neřestí mladých studentů.

(Slečna Swerais tak zřejmě přesedlala z modrých očí na dlouhé zobáky. Konec konců jak se říká - podle zobáku poznáš jak na tom chlapec ve skutečnosti je.)

Nyní se však dostáváme k části která nebyla bohužel tak zábavná ( o níž se dozvíte více informací v příštím článku). Jedná se o velice choulostivou událost která zapříčinila celý konec jinak povedené akce, a mnohým způsobila další trauma. Možná jen Mrtvá princeznička byla opět ve svém živlu.
Jedná se o smrt mladé studentky Tracy Reagan Carrigan. Která se nejspíš stala v pořadí 18. obětí uniklého vraha Irvina Verna Iviana.

Proto varujeme všechny rádoby hrdiny a lehkomyslné jedince aby se netoulali hlavně ve večerních hodinách a bez doprovodu jak po pozemcích tak ani po univerzitě. Štěstí totiž přeje připravenému.

Pac a pusu

Vaše nejmilejší redaktorka,

Nyx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2012 Tým Adorian|Layout by Adorian| Picture by *FerdinandLadera|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.