Láska kvete i na půdě univerzity

5. října 2012 v 18:37 | Nyx Adorianská |  Drby

Chladné počasí už dorazilo i k nám na Awold, ale to neznamená že by se chlad usadil i v našich srdcích. Adorianští studenti si užívají každou volnou chvíli, a není to jen studování v ohromné univerzitní studovně. A že někteří z nich mají opravdu zvláštní choutky, které uspokojují ještě zvláštnějšími způsoby.
Zajisté by jste chtěli vědět kdo s kým peče, proto Vám přinášíme nejnovější informace. Sami studenti určitě nemají ani ponětí, že se o některých jejich románcích ví …


Prvním párem, který vznikl už o letních prázdninách přímo na půdě baru, kde se postupně zabydlovali přijíždějící studenti, jsou Ian Carehold a Tobias Törre. Dva chlapci kteří se do sebe zakoukali už na první pohled, svou lásku následně stvrdili v jednom z dalších pokojů nad tamním barem.
Stále jsou nejdiskutovanější dvojicí hlavně mezi staršími studenty, kteří nepamatují žádný homosexuální pár na univerzitě. Dalo by se tak říct, že jsou chlapci vlastně první průkopníci, kteří se musejí každý den společně postavit všem těm zkoumavým a nevěřícným pohledům. Není tomu totiž tak dávno, kdy homosexualita nebyla zrovna kladně přijímána, a takový lidé to měli v naší společnosti více než těžké. Mnozí to tajili a jen hrstka potomků se odvážila k přiznání. Nyní je však nová doba plná svobody, ale i přes to, se zde objevují tací, kteří se nezbavili svých předsudků. Ale jsou věci, kterým se zkrátka zábranit nedá, a jak všichni jistě víme, láska má mnoho podob. Chlapci si jistě vyslouží označení za nejzamilovanější pár na univerzitě, který se nestydí ukazovat v ruku v ruce. Přece jenom by se našla jedna jediná výtka na jejich jinak dokonalém vztahu. Je sice krásné, že spolu tráví všechen volný čas, ale trávit ho věčně v posteli není zrovna ten nejlepší způsob jak se prezentovat. Doporučejeme tak se více začlenit do společnosti studentů a ukazovat se na univerzitních akcích, které jsou jistě také velmi důležité.

Ale zde na univerzitě není jen jeden pár, je jich mnohem více. A naši studenti se postupem času více sdružují a tvoří tak další zamilované dvojice. Někteří to nedávají tak najevo, jako by se za svou lásku styděli, a nebo je za tím jiný důvod. Je však naivní si myslet že o tom nikdo neví. My totiž víme všechno. A tak se podíváme na další zamilované zajíčky, kteří se právě oťukávají.

Dalším párem jsou studenti Brianne Hartwell a Darren Harrington. Studenti, od kterých to skutečně snad nikdo nečekal. Velký a mrzutý bručoun z početné rodiny, a nevinná brunetka závislá na svých lentilkách. Je skutečně neuvěřitelné jak jsou cesty Osudu nevyzpytatelné.
Kdo vlastně hodil tu pomyslnou udici a ulovil si tak svého kapra? Těžko říci protože na začátku se tihle dva moc rádi neměli (ostatně kdo by měl pana Harringtona rád). Ale jak se říká od nenávisti je jen malý krůček k lásce. A že to panu Harringtonovi prospělo, i když si stále zachovává svou nepropustnou tvář.
Jejich vztah však nebyl jistý ani v začátcích, opět v baru kde se scházeli a ubytovávali studenti před začátkem školního roku, protože se mezi ně připletla další brunetka. Lavina Avacarro, známá partygirl, vymetačka mejdanů a lamačka nejen chlapeckých ale i dívčích srdcí. Nebylo vůbec jisté, zda slečna Hartwell vyhraje, přece jenom na balící triky nestačily jenom samotné lentilky, musel se k tomu přidat i třešňový jogurt. Vznikl tu vůbec první trojúhelník. Ale ten dlouho nevydržel. Slečna Hartwell je velká bojovnice a svého vyvoleného se jen tak nevzdala.
Nyní tak tvoří další ze zamilovaných párů, který to však nahlas nepřiznává. Ale oba dva jsou až příliš naivní, když si myslí že to nikdo neví. My přece víme všechno. Nám nic neuteče. A to ani jejich choutky, které uspokojovali jedné chladné noci na podlaze v tanečním sále.
Pan Harrington má slabost pro nevinné dívky, které může kazit, a že se mu to daří. Kde je ta nevinná a čistá dívka, kterou slečna Hartwell bývala? A jaké překvapení nás ještě čeká? A je to vlastně čistá vzájemná láska? Za zdmi se totiž proslýchá, že jí pan Harrington uhranul a nebo jí vydírá. To by pak jejich stále podivnější vztah vysvětlovalo.

Pojďmě se podívat na další pár, který se tu objevil krátce po první školní akci a to na seznamovacím plese. Tvoří jej nikdo jiný než Dóra Szabó a Ismael Naorghas. Tahle dvojice je však jedna z těch, která svou lásku úspěšně tají, a jen málo kdo o ní ví (možná se budete divit ale ani pan Hamilton neví všechno).
O to podivnější je, za jakých okolností a hlavně v jakém prostředí si svou lásku vyznali. Stalo se tak tehdejší chladné noci na hřbitově, kam se pár vytratil. A jelikož se jindy k sobě nemají, proslýchá se, že na slečnu Szabó působí prostředí mezi mrtvolami jako afrodiziakum. Pan Naorghas je zřejmě velmi intuivní, že dokáže vycítit touhy své partnerky.
Ale i přesto že oba dva disponují prazvláštními choutkami, musí se uznat že tvoří jeden z nejkonzervativnějších párů na univerzitě. Skutečně si jejich vztahu nevšimnete, pokud se na ně nezamíříte, potom spatříte ty intezivní zamilované pohledy. Ale kdo ví co se děje za zdmi jejich pokojů. Je viditelné že slečna Szabó trpí a my se ptáme proč? Co vězí za jejími zhroucenými pohledy? Jedno je jisté, pan Naorghas nebyl dlouho viděn a to ani na přilehlých pozemcích.

A protože lásky nikdy není dost je tu další nejnovější dvojice, která do toho praštilai. Nebo spíše druhý bývalý trojúhelník na půdě univerzity? A jsou to slečna Felarin Swerais, přezdívaná francouzská diva, která ošálí každého chlapce s nevinnou tváří. Není divu že jejím partnerem se stal Daniel Esbjörn, známý jako bojovník za lidská práva a obšťastňovač všech lidských srdcí. Tito dva už byli profláknutí hned ze začátku, kdy se seznámili v baru, jako všichni ostatní, a tak vlastně ani nebylo divu, když skončili spolu. Jak je známo, francouzské divě nikdo neuteče. I když začátek vypadal slibně, s příchodem další nové asijské dívky to vypadalo složitěji. Bylo na první pohled jasné, že dívčino srdce velmi rychle zahořelo, avšak vkus pana Esbjörna se neshodoval s asijskou dívkou. Možná na něj měla až moc šikmé oči nebo kudrnaté vlasy. S podivem však tento modrooký blonďáček vydržel, a nakonec sklidil to nejsladší ovoce v podobě polibku na univerzitním nádvoří od své vyvolené.
Nedalo by se říct že tohle spojení nebylo nečekané, spíš to bylo očekávané. Ale i tak není jisté jestli tenhle vztah vydrží. Je známo že slečna Swerais byla v merku u známého zbohatlíka Carla Hamiltona. Jelikož je tahle diva přímo vysazená na blonďáčky, vznikl pak další v pořadí druhý milostný trojúhelník.
Pan Hamilton si však dělal zálusk i na další dívky, nebyla to jen slečna Swerais, která vycítila, že by bylo záhodno si zadělat hned na dvou frontách. Není divu. Protože u pana Hamiltona si tak přes jeho nenaplněné románky nemohla být jistá. Dalo by se to tedy opravdu označit za hřích? Nicméně nakonec propadla druhému blonďatému chlapci, který očividně doma cvičil svůj okouzlující modrý pohled. A pan Hamilton tak utřel nos. Neutíral ho však dlouho protože se v jeho okolí objevila další pohledná dívka. Slečna Landeskog. A tak se očekává další pár.
Bylo by ale tomu jinak kdyby měl pan Hamilton modré oči? Je totiž známo že slečna Swerais dává najevo svou zálibu v modroocích mladících. Dokonce se proslýchá že její bývalí milenci měli jen modré oči, a ty jim po rozchodu vypíchla a uložila do své sbírky.

Další informace o párech nejsou tak jasné, i když tu máme hned několik studentů mezi kterými to jiskří, a dá se očekávat, že již brzy se utvoří další zamilované dvojice. Vyvrbení vztahů se očekává na nadcházejícím Halloweenském plese, kam by se všichni studenti měli dostavit.
A zaručeně u toho budeme také my. My přece nesmíme nikde chybět.

Pac a pusu

Vaše milovaná redaktorka,

Nyx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2012 Tým Adorian|Layout by Adorian| Picture by *FerdinandLadera|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.